Yurtiçi Turlar

Yurtdışı Turlar

Gemi Turları

Mavi Yolculuk

Oteller

Kültür Turları

KARADENİZ TURU

 • MUHTEŞEM DOĞU KARADENİZ TURU YAYLA ve BATUM KONAKLAMALI...
 • AMASYA- SAMSUN - GİRESUN - LİMONSUYU YAYLASI - UZUNGÖL - AYDER YAYLASI – BATUM - RİZE - BORÇKA KARAGÖL - TRABZON - KAYABAŞI YAYLASI – ORDU - ÇORUM
 • Konaklama: 6 GECE BÖLGE OTELLERİNDE VE YAYLALARDA YP. KONAKLAMA
 • Tur Süresi: 7 GECE -7 GÜN
 • Hareket Tarihleri: 1.TUR 01-08 TEMMUZ / 2. TUR 15-22 TEMMUZ / 3 .TUR 29.07-05 AĞUSTOS / 4.TUR 26.08-02 EYLÜL
 • Hareket Noktaları: KARŞIYAKA: 17,00h - ÜÇKUYULAR SHELL KARŞISI - 17:30h ÜÇYOL OTOBÜS DURAKLAMA - 17:45h BORNOVA EGE ÜNİV. HASTANESİ ÖNÜ18,00
 • Ulaşım Şekli: LÜX ARAÇLAR
 • Kişi Başı:
  1549 TL
  den başlayan fiyatlarla...
 •  Batum ve Yayla Konaklamalı

  DOĞU KARADENİZ TURU

  AMASYA - SAMSUN – ORDU – GİRESUN – TRABZON – UZUNGÖL – LİMONSUYU – RİZE – AYDER  HOPA – BORÇKA KARAGÖL – BATUM –  – ÇORUM  

  7 GECE - 7 GÜN 

   

  GÖRMEYEN KALMASIN DİYORUZZZ...   

  DOLU DOLU KARADENİZ TURU İLE SİZLERLEYİZ...

      HAYAL EDEMEYECEĞİNİZ GÜZELLİK .. ASLA UNUTAMAYACAĞINIZ KARADENİZ TURU..

  YEŞİLİN HER TONUNU, DOĞANIN GÜZELLİĞİNİ GÖRMEYE GİDİYORUZ...

  1. Tur 01 Temmuz – 08 Temmuz
  2. Tur 15 Temmuz – 22 Temmuz
  3. Tur 29 Temmuz – 05 Ağustos
  4. Tur 26 Ağustos – 02 Eylül

   

  Hareket Noktaları: Karşıyaka 17.00h, Üçkuyular Shell Karşısı 17.30h, Üçyol, 17.50, Bornova Ege Üni. Hastanesi önü 18.30

  1. GÜN: SAMSUN –TERME- FATSA-ÜNYE –ORDU –GİRESUN

  Sabah saatlerinde SUNGURLU’ya ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı (ekstra) olarak aldıktan sonra Samsun’da gezimize başlıyoruz.   Karadeniz ile özdeşleşmiş Amazon kadınları için yapılan Amazon Parkını geziyoruz. Arzu eden misafirlerimiz   ile  teleferiğe binerek Amisos Tepesine  çıkıp Samsun şehrini tepeden  seyrediyoruz.Atamızın Samsun’a çıkışının simgesi olan Samsun Atatürk Anıtı önünde geleneksel  toplu fotoğraf çekimimizi yapıyoruz. Kurtuluş Mücadelemizin en önemli mihenk taşı olan Bandırma Vapuru’nu  gezerek   öğle yemeği (ekstra) için pidesi ile meşhur TermeUlusoy Tesisine hareket ediyoruz. Terme Çayının kenarında kahvelerimizi (ekstra)  içtikten sonra Fatsa – Ünye üzerinden Ordu’ya hareket ediyoruz. Orduya ulaştığımızda meşhur BOZTEPE ye çıkıp eşsiz manzara keyfiyle huzur bularak günümüzü tamamlıyor ve Giresuna doğru yola çıkıyoruz  Konaklama  ve akşam yemeği  Otelimiz de. (www.amazonaretias.com)

  2.GÜN: AKÇABAT – TRABZON – UZUNGÖL – LİMONSUYU YAYLASI

  Oteldeki sabah kahvaltısının ardından Trabzon’a hareket ediyoruz. Trabzon da ilk olarak muhteşem Atatürk Köşkü’nü ziyaret ediyoruz Ardından Telkari sanatı hakkında bilgi almak ve gümüş alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Turumuza bölgede bulunan İki Çay çay fabrikasıyla devam ediyoruz., Çay üretimi hakkında bilgi alıp, çaylarımızı yudumluyoruz. Çay alışverişinin ardından öğle yemeği ekstra)  için Memişoğlu Konağına geçiyoruz yemeğimizi aldıktan sonra Sürmene çıkışında bulunan dünyaca ünlü Sürmene bıçaklarının tanıtımı için  Mustafa Bıçakçılık da ki kısa molamızın ardından, Trabzon un ünlü ilçesi Of üzerinden Uzungöl’e ulaşarak devam ediyoruz. Uzungöl’ün kıyısında vereceğimiz serbest zamanda göl çevresinde yürüyüş yapıp, Uzungöl’ ün muhteşem manzarasını fotoğraflıyoruz. Daha sonra bizi bekleyen minibüslerle Limonsuyu Yaylasına çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.. (www.hotelkardelen.net)

  1. GÜN: RİZE – ARDEŞEN – AYDER – HOPA – BATUM

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Rize ye doğru yola çıkıyor ve Çamlıhemşine ulaşıyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerle Sevdaluk dizisinin çekildiği Şenyuva Köprüsünü ve kartal yuvasını ardıran Zil Kaleyi ziyaret ediyoruz (ekstra). Yöresel yemekleri tadabileceğimiz (ekstra) Fırtına deresindeki restoranımıza gidiyoruz. Yemekten sonra Türkiyenin en ünlü yaylalarından Ayder yaylasına çıkıyoruz. Burada Gelin Tülü şelalesini fotoğraflıyoruz Ayder Yaylasın daki serbest zamanın ardından Ayder yaylasında bulunan otelimize yerleşiyoruz akşam yemeği ve  konaklama otelimizde.  ( Akşam yemeğinden sonra  Ayder yaylasının renkli gecesine Kamtur farkı ile dahil oluyoruz. )  (www.ayderelifotel.com)

   

  4.GÜN HOPA – BORÇKA KARAGÖL – GÜRCİSTAN BATUM

   

      Otelimizdeki sabah kahvaltısının ardından  Ayder yaylasından ayrılıp  Artvin Hopa ya doğru yola çıkıyoruz ve daha sonra Artvin Borçka da bizi bekleyen minibüslerle Karçal Dağlarının eteğinde bulunan doğa harikası Karagöl e (ekstra) çıkıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından öğle yemeğini (ekstra) alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Yemeğin ardından  Batum a (ekstra) geçmek için Hopa üzeri Sarp sınır kapısına hareket ediyoruz. Gümrük işlemlerinin ardından Batum merkeze hareket ediyoruz. Yolda panoramik olarak GONIO KALESİNİ görüp Batum dan denize dökülen Çoruh nehrinin üzerindeki köprüden geçerek Şehir merkezine ulaşıyoruz ve Batum turumuza başlıyoruz. Tarihi Orta Camii, Piazza Meydanı, Avrupa Meydanı, Güzel Sanatlar Tiyatro Binası ve Ters Ev göreceğimiz yerler arasında. Akşam yemeğinin (fiyata dahil) ardından Batum daki otelimize yerleşiyoruz ve Batum un renkli hayatını yaşamak isteyen misafirlerimize serbest zaman veriyoruz .

  Batum Konakladığımız Oteller Sputnik , Grand Georgia , İberia ,Legacy olup tarih müsaitliğine göre bu oteller tercih edilmektedir .

   

  5.GÜN RİZE – TRABZON KAYABAŞI YAYLASI

  Otelimizdeki sabah kahvaltısının ardından gümrük geçişi için Sarp Sınır Kapısına hareket ediyoruz ve daha sonra Rize ye doğru yola çıkıyoruz. Rize yöresine özgü ünlü Rize bezlerinin üretimini izleyerek alışverişimizi yapıyoruz. Rize den ayrılarak yolda alacağımız öğle yemeğin ardından ( extra )  Trabzona hareket ediyoruz. Akçaabat Düzköyden minibüslerle (ekstra) Kayabaşına çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (www.kayabasiyaylakent.com)

   

  6.GÜN: GİRESUN – ORDU – SAMSUN – ÇORUM

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, yolumuzu üzerindeki yöresel yiyecekler alabileceğimiz dükkanda mola veriyor ve dönüş yoluna doğru harekete geçiyoruz. Giresun , Ordu , Samsun üzerinden Amasya ya varıyoruz. İlk durağımız aşkları dillere destan olmuş Ferhat ile Şirinin müzesini geziyoruz. Burada bulunan su kanallarını fotoğraflıyoruz.Yeşil Irmağın ortasından geçtiği Amasya da sırasıyla Şehzadeler Müzesi, Şehzadeler Parkı, İkinci Beyazıt Külliyesini geziyoruz. Kral Mezarlarını, Yeşil Irmak kıyısındaki yalı boyu konaklarını panoramik olarak görüp fotoğraflarımızı çekiyoruz.Serbest zamanın ardında Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (ALMİRA Otel Çorum)

   

  7.GÜN: ÇORUM – ANKARA – AFYON – UŞAK – İZMİR

   

  Otelimizdeki sabah kahvaltısının ardından, Çorumun meşhur leblebisinden tadıp Ankaraya doğru yola çıkıyor ve ANIKABİR İ ziyaret ediyoruz Ankara üzerinden Polatlı daki tandırı ile ünlü restoranımıza varıyoruz. Öğle yemeğinin (ekstra) ardından uygun yerlerde molalar vererek Afyon, Uşak, Kula üzeri geç saatlerde İzmir e varıyoruz. Bir sonraki turlarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

   

  <<>> Batum a geçiş için üzerinde T.C. Numarası bulunan nüfus cüzdanı yeterlidir. Geçiş için ehliyet, mesleki kimlik kartları geçerli değildir. Bu nedenle yanınızda YENİ KİMLİK veya yıpranmamış ve alınış tarihinden 5 yılı geçmemiş, üzerinde T.C. Numarası olan nüfus cüzdanı olması zorunludur. Gürcistan çocuk nüfuslarında 13 yaşından itibaren fotoğraf olmasını şart koşuyor.Ebeveynleri yanında olmayan 18 yaşından küçük çocuklar için anne ve babadan noterden tasdikli muvafakat name gerekmektedir. Ayrıca sadece annesi veya babası ile geçiş yapacak 18 yaşından küçük çocuklar için yanında olmayan anne ye babadan noter tasdikli muvafakat name gerekmektedir.

   

  ÜCRETE DAHİL OLANLAR                                             ÜCRERTE DAHİL OLMAYANLAR

  • 6 Gece Otel Konaklama -   İlk Günkü Sabah Kahvaltısı
  • (6 gece yarım pansiyon)                          -   Öğle Yemekleri
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti -   Alkollü Alkolsüz İçecekler
  • Lüks Otobüslerle Ulaşım -   Yayla Minibüs Ücretleri
  • Araç İçi İkramlar                      -   Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Seyahat Sigorta Paketi -   Milli Park Giriş Ücretleri                             
  • Batum Akşam Yemeği                          

   

   

            EXTRA ÜCRETLER

  • Limonsuyu Yaylası 50,-TL (zorunlu)
  • Ayder Zilkale Palovit Şelalesi 50,-TL
  • Batum Turu 80,-TL (zorunlu)
  • Borçka Karagöl 50,-TL
  • Kayabaşı Yaylası (zorunlu) 50,-TL ( zorunlu )
  • Yurt Dışı Çıkış Harcı (50 TL)

  *Yurtdışı çıkış harcı 50,-TL’dir. *Batum ulaşım ile rehberlik hizmet bedeli olarak 80,-TL araçta rehber/tur lideri tarafından nakit olarak alınır.

   

  KİŞİ BAŞI FİYAT 1549,-TL

   

  Hayde Karadenize!

  1. Tur 01 Temmuz – 08 Temmuz
  2. Tur 15 Temmuz – 22 Temmuz
  3. Tur 29 Temmuz – 05 Ağustos
  4. Tur 26 Ağustos – 02 Eylül

  #1549 TL  ( TEK FİYAT !! )  ŞU TARİHTE BU FİYATTI BU TARİHTE ZAMNLI BU FİYAT DİYE KANDRIMACA YOK :)

  Tatil İçeriği:
  ✔️Lüks araçlar ile ulaşım.
  ✔️6 Gece Y.P Otel Konaklaması
  ✔️Rehberlik Hizmeti
  ✔️Seyahat Sigortası

  Detaylı bilgi ve iletişim için:
  0232 484 30 60 - 0 (552) 281 96 68

  TUR HAKKINDA ÖNERİLER:

  Konuklarımıza sağlıklı yürüyüşler için rahat ayakkabı, kolay giyilip çıkarılabilen pamuklu giysiler, akşamları serin olabileceği düşünülerek polar türü kazak, şapka, güneş gözlüğü, küçük bir sırt çantası, terlik, fotoğraf Makinesi, şemsiye, yağmurluk yanınızda bulundurmanızı öneririz.

  BATUM’A GEÇİŞ:

  • Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği
  • TC vatandaşları BATUM’a üzerinde TC kimlik numarası bulunan yıpranmamış ve alınış tarihinden 8 yılı geçmemiş nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (Ehliyet vs.) geçiş yapılamamaktadır.
  • Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’a geçişleri için NOTER den onaylı anne ve babalarından MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Ayrıca sadece anne veya babasıyla geçiş yapacak çocukların diğer ebevyninden noterden onaylı MUVAFAKATNAME alıması zorunludur.
  • TC kimlik numarası olan Nüfusunuzu seyahate çıkarken mutlaka yanınızda bulundurunuz.
  • Yıpranmış, eskimiş alınış tarihinden 8 yılı geçmiş nüfus cüzdanlarınızı yenileyiniz. Kimliklerdeki zaman aşımı ve deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden KAMTUR sorumlu değildir.
  • Gürcistan 15 yaşından itibaren Çocuk kimliklerinde Fotoğraf talep etmektedir.(Fotoğraf olması zorunludur.)
  • Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya( alkol - sigara vb.)getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
  • Gürcistan’ın getirdiği yasada, ülke girişlerinde hiçbir ilacı kabul etmiyor. İlaç bulunduran kişiye hemen yasal işleme başlıyor.
  • Yurt dışından Türkiye'ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye'ye dönebilmesi için Türkiye'ye çoklu ( multiple ) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan'ın pasaportların ya da kimliklerin ait olduğu ülkelerle olan vize protokolüne göre Vizeli/Vizesiz geçiş sağlanacaktır. KKTC vatandaşlarının Türkiye'ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri doğrultusunda Gürcistan’a TC kimlikleriyle girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye'ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye'ye dönebilmek için Çoklu (multiple ) vize almış olmaları gerekir.
  • Batum sınır geçişinde yoğunluklardan dolayı geçiş işlemlerinde gecikme yaşanabilir.

  EK BİLGİLER:

  • Kalınacak yayla otelleri Bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup bungalov veya otel bölümündeki konaklamalar otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur.
  • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
  • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır.
  • Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.
  • Rehber hava yol ve konaklama şartlarına uygun olarak turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Çocuk indirimleri iki yetişkin ile birlikte aynı odada konaklama şartı ile gerçekleştirilir.
  • Turlarımızın gerçekleştirilmesi için katılım sayısının en az 20 kişi olması gerekmektedir.
  • Katılım sayısına göre turlarımız lüx otobüs veya midibüs ile gerçekleştirilir.
  • Tura yeterli katılım olmaması halinde KAMTUR turu bir gün önceden iptal etme hakkına sahiptir.
  • Bazı yaylalara (extra) o bölgenin minibüsleri ile yayla ve yöre yollarını çok iyi bilen şoförlerle güvenli yolculuk yaparak çıkıyoruz.
  • KAMTUR TURİZM otellerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 1618 numaralı zorunlu seyahat sigortası kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilmemesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz, özel sağlık sigortası misafirlere ait özel harcamadır.
  • Otobüslü turlarda 0-2 yaş çocuklardan ücret alınmaz eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse fiyat uygulanır.

  KARADENİZ İKLİMİ:

  Her mevsimi yağışlı olan genelde ılıman bir iklim tipidir. Cephe ve orografîk yağışlar hâkimdir. Bölgede kıyıya paralel yüksek dağların bulunması yağışların fazlalaşmasına ortam hazırlamıştır. Bölgede yağış miktarları arasında olmasa da en fazla yağış sonbaharda en az yağış ise ilkbaharda görülür. Bölge nemlilik açısından da ülkemizin en nemli bölgesidir. Bu nedenle bölgede yıllık ve günlük sıcaklık farkı fazla değildir. Aynı zamanda bölgede kış çok soğuk olmaz, ancak yağışlı geçer. Yağışlar daha çok yağmur şeklinde olup kar yağışı, don olayları görülebildiği gibi sık sık sis de görülür. Bölgede yaz ayları da ılıman geçer. En sıcak ayın ortalaması 22°C-24°C'ı geçmez. En soğuk ayın ortalama sıcaklığı ise her zaman 0°C'ın üzerindedir. Zaman zaman kuzeybatıdan gelen soğuk hava kütleleri bölgeyi etkilese de, bu etki bölgenin doğusuna gidildikçe kaybolur. Bölge coğrafî özelliklerine göre, sıcaklık ve yağış bakımından değişiklikler göstermektedir. Karadeniz üzerinden gelen serin ve nemli havanın Kuzey Anadolu Dağları boyunca yükselmesi ile yağışlar meydana gelir. Doğu Karadeniz Bölümü'nde yüksekliğin fazla olması nedeniyle en fazla yağış bu bölümde görülür. Yıllık yağış miktarı ortalama 2000 mm'dir (Rize 2300 mm). Kuzey Anadolu Dağlarının güney kesiminde ise bu değer, 300 mm'ye kadar düşer. Orta Karadeniz Bölümü ise, yüksekliğin azalması nedeniyle bölgenin en az yağış alan bölümüdür. Burada yıllık yağış miktarı ortalama 700 mm kadardır. Batı Karadeniz Bölümü'nde ise yükseltinin Doğu Karadeniz Bölümü'ne göre daha az olmasına paralel olarak bu bölümde yağışlar Doğu Karadeniz Bölümü'ne göre daha azdır. Yıllık yağış miktarı ortalama 1200 mm civarındadır. Bölge genelinde yıllık yağış miktarı özellikle Doğu Karadeniz Bölümü'nde 2000 mm'nin üzerine çıkabildiği gibi Orta Karadeniz Bölümü'nde 600 mm'ye kadar düşebilmektedir.

   

   

 • SALDA GÖLÜ VE KAYAK MERKEZİ TURU

  Günübirlik
  En yakın tarih: 23 Şubat...
  165 TL
 • ÖLÜDENİZ KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU

  GÜNÜBİRLİK
  En yakın tarih: 15 EYLÜL...
  249 TL
 • KARADENİZ TURU

  7 GECE -7 GÜN
  En yakın tarih: 1.TUR 01-08 TEM...
  1549 TL
 • GÖMÜLDÜR

  GÜNÜBİRLİK
  En yakın tarih: 16 TEMMUZ...
  40 TL
 • MİLAS ÖREN

  GÜNÜBİRLİK
  En yakın tarih: 15 TEMMUZ...
  95  TL
 • MUĞLA

  GÜNÜBİRLİK
  En yakın tarih: 30 TEMMUZ...
  165 TL
 • DİDİM YAT TURU

  GÜNÜBİRLİK
  En yakın tarih: 4 AĞUSTOS...
  150 TL
 • DALYAN RİVERSİDE HOTEL

  2 GÜN 1 GECE
  En yakın tarih: 26-27 TEMMUZ...
  249 TL
 • MARMARİS TURUNÇ TEKNE TURU

  GÜNÜBİRLİK
  En yakın tarih: 14 TEMMUZ...
  165 TL
 • KURBAN BAYRAMI KAPADOKYA

  3 GÜN 3 GECE
  En yakın tarih: 21-24 AĞUSTOS...
  399 TL
 • AYDIN GERMENCİK HEDEFDAG TERMAL

  2 GÜN-1 GECE
  En yakın tarih: 24 MART...
  249 TL
 • SAKLIKENT DALYAN İZ TUZU

  2 GÜN-1 GECE
  En yakın tarih: 7 EYLÜL...
  249  TL
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK ASSOS

  2 GÜN-1 GECE
  En yakın tarih: 31 MART...
  299 TL
 • KIBRIS TURU

  2 Gece 3 Gün
  En yakın tarih: 17.02.2018...
  1399 TL
 • 27-28 OCAK ÖDEMİŞ BOZDAĞ GÖLCÜK EĞLENCE

  1 GECE 2 GÜN
  En yakın tarih: 27.01.2018...
  229 TL
 • 17- 18 ŞUBAT PAMUKKALE BULDAN TURU

  1 GECE 2 GÜN
  En yakın tarih: 16.02.2018...
  299 TL
 • ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ

  2 GECE 2 GÜN
  En yakın tarih: 06 NİSAN...
  349 TL
 • KAPADOKYA KONYA ŞEBİ ARUZ TÖRENLERİ

  2 GECE 2 GÜN
  En yakın tarih: ...
  299 TL
 • AKYAKA YUVARLAKÇAY SAKLIKENT DALYAN

  2 GÜN-1 GECE
  En yakın tarih: 21 NİSAN ...
  259 TL
 • KAZDAĞLARI CUNDA TURU

  2 GÜN-1 GECE
  En yakın tarih: 2018...
  299 TL
 • DALYAN KÖYCEĞİZ YUVARLAKÇAY

  1 gece / 2 gün
  En yakın tarih: 12 TEMMUZ ...
  249 TL
 • RODOS TURU

  2 GECE - 3 GÜN
  En yakın tarih: 11 AĞUSTOS...
  349 €
 • ANITKABİR - BEYPAZARI - ESKİŞEHİR

  2 GECE - 2 GÜN
  En yakın tarih: 2018...
  359 TL
 • LİKYA

  2 GECE - 3 GÜN
  En yakın tarih: 7 TEMMUZ...
  549 TL
 • BODRUM TURGUTREİS TİANA HOTEL

  1 GECE - 2 GÜN
  En yakın tarih: 18 MAYIS...
  249 TL
 • KAPADOKYA - KONYA ŞEB-İ ARUZ

  2 GECE - 3 GÜN
  En yakın tarih: 08 ARALIK...
  479 TL
 • BEYPAZARI – ESKİŞEHİR - KÜTAHYA

  1 Gece - 2 Gün
  En yakın tarih: 2018...
  0,00 TL
 • GÖKÇEADA - BOZCAADA - ÇANAKKALE

  2 GECE - 3 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  0,00 TL
 • BURSA

  2 GECE - 1 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  0,00 TL
 • ESKİŞEHİR - BEYPAZARI

  2 GECE - 3 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  0,00 TL
 • İSTANBUL

  3 GECE - 4 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  0,00 TL
 • BATI KARADENİZ

  3 GECE - 4 GÜN
  En yakın tarih: ...
  529 TL
 • TRAKYA

  3 GECE - 4 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  0,00 TL
 • PAMUKKALE - BULDAN

  1 GECE - 2 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  299 TL
 • KAZDAĞLARI

  1 GECE - 2 GÜN
  En yakın tarih: 2018...
  299 TL
 • BURSA - ULUDAĞ

  1 GECE - 2 GÜN
  En yakın tarih: 03.02.2018...
  299 TL
 • KAPADOKYA

  3 Gece - 2 Gün
  En yakın tarih: 17-19 Nisan...
  449 TL
 • ESKİŞEHİR - KÜTAHYA

  1 Gece - 2 Gün
  En yakın tarih: 2017...
  0,00 TL
 • Rezervasyon