Yurtiçi Turlar

Yurtdışı Turlar

Gemi Turları

Mavi Yolculuk

Oteller

Kullanım Koşulları

1. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

     kamtur.com.tr.tr'in herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

2. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara Dair

     www.kamtur.com.tr, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde kamtur.com.tr'nin hiçbir kontrolü olmadığı için, kamtur.com.tr'nin linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder.

     Kullanıcı ayrıca kamtur.com.tr 'in böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

     www.kamtur.com.tr sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

5. Hak ve Sorumluluklar

     www.kamtur.com.tr sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.kamtur.com.tr ve sahibi Kamtur Seyahat Matbaacılık ve İnşaat Malzemeleri Anonim Şirketi site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.kamtur.com.tr sitesi ve sahibi Kamtur Seyahat Matbaacılık ve İnşaat Malzemeleri Anonim Şirketi'ne sorumluluk yüklenemez. 

www.kamtur.com.tr sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Kamtur Seyahat Matbaacılık ve İnşaat Malzemeleri Anonim Şirketi’ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.