Yurtiçi Turlar

Yurtdışı Turlar

Gemi Turları

Mavi Yolculuk

Oteller

Kara Turları

DUBAİ

 • ALIŞ VERİŞ FESTİVALİ VE EXTRA ŞEHİR TURLARI DAHİL
 • DUBAİ
 • Konaklama: 3 GECE OTEL KONAKLAMA
 • Tur Süresi: 3 GECE - 5 GÜN
 • Hareket Tarihleri: 2017
 • Hareket Noktaları: BELİRLENEN HAREKET NOKTALARINDAN
 • Ulaşım Şekli: UÇAK
 • Kişi Başı:
  0,00 €
  den başlayan fiyatlarla...
 • DUBAİ TURU 

  Düzenlediğimiz tüm turların proğramları siz değerli misafirlerimizin  bulunduğu şehirden başlar ve bulunduğunuz şehirde biter. Ve en önemlisi -varsa extra turlar, katılma zorunluluğu YOKTUR.

  1.GÜN : 15 Mart  Çarşamba...: Saat 18:20 'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşuyor, bagaj ve bilet işlemlerine müteakip saat 20:25'de İstanbul'a uçuyoruz.İstanbul'daki aktarmanın ardından yine Atlas Global Havayolları ile saat 23:50'de İstanbul'dan Dubai'ye hareket ediyoruz.

  2.GÜN  : 16 Mart  Perşembe..: Yerel saatle 05:00'da Dubai'ye iniyoruz.Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından,bizi alanda bekleyen aracımızla Dubai'de Türk usulu kahvaltı alabileceğimiz -simit sarayı tarzı-bir mekana gidiyoruz.Kahvaltımızın ardından Jumeira-Basra Körfezi- sahillerindeki turumuz başlıyor.Öncelikle 7 Yıldızlı yelken oteli görüp plajda fotoğraflarımızı çektikden sonra yürüyüş için zaman alıyoruz.  Büyük Atlantis otel sahilini de gördükten sonra otelimize çekiliyor ve dinleniyoruz. Akşamüstü hepbirlikde dünyanın en ileri uzay teknolojisiyle yapılmış-insanların kullanmadığı,sadece bilgisayarlarla yönlendirilen-şehrin ortalama 20 m.üzerinden seyreden Dubai Metrosuyla seyahat ederek, dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall'a gidiyoruz.Özellikle kozmetik ve elektronik eşyada heryıl ocak-şubat aylarında ALIŞVERİŞ FESTİVALİ kapsamında,%50 'ye varan indirimlerin uygulandığı bu AVM'de yok yok...Her saat başı ,dünyanın en yüksek binası Burj Halife-828 mt.- önündeki gölde ışıklı müzikli gösteriler düzenleniyor.Göl kenarında arzu ettiğiniz ülkenin mutfağını temsil eden restaurantlarda keyif yaparken bu gösterileride fotoğraflayabilirsiniz...Arzu eden misafirlerimiz Burj Halife'nin 124.Katına çıkıp tüm şehri ve deniz kenarını seyredebilirler. Rezervasyon ve bilet temininde rehberlerimiz seve seve sizlere yardımcı olacaklardır.Gecenin ilerleyen saatlerinde istirahate çekilmek üzere otelimize geri dönüyoruz...

  3.GÜN :17 Mart Cuma....: Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra rehberimizin belirleyeceği saatte resepsiyonda buluşup Dubai'nin 200 yıllık mistik ve otantik eski çarşılarına metro ile gidiyoruz. Kuyumcular çarşısı,baharatçılar çarşısı ve textil çarşılarını gezeceğiz.Öğle yemeklerimizide serbest olarak aldıktan sonra tekrar otele dönüyoruz.  Alış veriş merkezine gitmek istemeyen misafirlerimiz ise otelimizin yakınında bulunan plaja gidip denize girebilirler    Öğleden sonra dileyen misafirlerimizle, son model jeeplerle  çöle gidiyoruz.Turun adı meşhur ÇÖL SAFARİ. Binlerce yıl deve kervanları ile arap seyyahların katettiği bu kum okyanusundaki tepeleri, biz dörtçeker arazi araçları ile geçiyoruz.Bol bol foto ve video çekeceğiniz ve bazende adrenalinin yükseldiği bu turda ,akşam yemeğinide çölün ortasında yıldızların altında,eğlencenin doruğa ulaştığı bir açıkhava bedevi restaurantında,alıyoruz. İsteyenler develere bile binebilir....Yemekten sonra gece jeeplerle otelimize dönüyoruz..

  4.GÜN : 18 Mart Cumartesi...:Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimizle Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu-Dhabi'ye gidiyoruz.Gezeceğimiz yerler arasında dünyanın sayılı camileri arasında yeralan,Birleşik Arap Emirlikleri'nin kurucusu,2004 yılında ölen Şeyh Zayed adına 2007'de ibadete açılan camii'yi rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Daha sonra deniz kenarında alacağımız serbest zaman ve yemek molasının ardından,ünlü Hurma çarşılarına gidiyoruz.Alış verişlerimizi yaptıktan sonra Dubai'ye geri dönüyoruz.Öğleden sonra  çölün ortasında ,dünyanın en büyük çiçek bahçelerinden birine Dubai Miracle Garden'a gidiyoruz.Bu turumuz extra değildir. Rehberimizin yardımıyla misafirlerimizin otobüs bileti temini sağlanır.Rehberimizin eşliğinde park gezildikten sonra otelimize dönüyoruz.Dileyen misafirlerimiz Miracle Garden'dan taxi ile 9 Km. mesafede bulunan Dubai Global Village-büyük fuar alanına gidebilirler. Konaklama otelimizde..

  5.GÜN : 19 Mart Pazar ..: Dolu dolu geçen günümüzün ardından sabaha karşı 02:00'de otelin resepsiyonunda buluşup havalimanına geçiyor ve saat 05:40'da memleketimize dönmek üzere Atlas Global Havayolları ile İstanbul'a uçuyoruz.İstanbul'a inmemizle beraber, alanda bizi bekleyen İzmir uçağına geçip saat 12:10 'da İzmir'imize varıyoruz.Yine başka bir turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

  TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN ÜCRETLER :

  1-Çöl safari turu kişibaşı akşam yemeği dahil 50 Eu'dur.

  2-Abu Dhabi turu kişibaşı 60 Eu'dur.

  3-Devletimizin aldığı yurtdışı çıkış harç fonu 15 TL.

  4-Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi kişibaşı 110 Eu.Yeşil pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır.

  5-Programda belirtilen rehberimizle birlikte gidilen tüm gezi,alışveriş yerlerindeki metro-taxi  ulaşım biletleri.

  6-Zorunlu yurtdışı sigorta bedeli (15 Eu).

   

   

 • OTOBÜSLE ORTA AVRUPA VE BALKAN

  10 Gün-10 Gece
  En yakın tarih: 27 Ekim / 05 Ka...
  699 €
 • İTALYA VE GUNEY FRANSA

  8 GECE - 9 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  999 €
 • BALKAN

  7 Gece 8 Gün
  En yakın tarih: 2018...
  549 €
 • DUBAİ

  3 GECE - 5 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  0,00 €
 • Rezervasyon