Yurtiçi Turlar

Yurtdışı Turlar

Gemi Turları

Mavi Yolculuk

Oteller

Kara Turları

İTALYA VE GUNEY FRANSA

 • EXTRA TURLAR FİYATA DAHİL
 • SELANİK-ROMA-FLORANSA-PİSA-NİCE-CANNES-MONACO-VENEDİK-ZAGREP-BELGRAD-SOFYA
 • Konaklama: 6 Gece 4 Yıldızlı Otellerde Oda-Kahvaltı Konaklama, 1 Gece Gemide Adriyatik Geçişi Sırasında Pullman Uçak Koltugu
 • Tur Süresi: 8 GECE - 9 GÜN
 • Hareket Tarihleri: 2017
 • Hareket Noktaları: BELİRLENEN HAREKET NOKTALARINDAN
 • Ulaşım Şekli: OTOBÜS
 • Kişi Başı:
  999 €
  den başlayan fiyatlarla...
 • BAŞTANBAŞA İTALYA VE GÜNEY FRANSA TURU

  EXTRA TUR YOK!!!

  SELANİK-ROMA-FLORANSA-PİSA-NİCE-CANNES-MONACO-VENEDİK-ZAGREP-BELGRAD-SOFYA

  1.GÜN: Siz değerli misafirlerimizle önceden belirlediğimiz noktalarda buluşup, Çanakkale üzeri, Keşan ve Yunanistan sınır kapımız İpsala’ya doğru yola çıkıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde gümrük ve pasaport kontrollerinin ardından Yunanistan’a geçiyoruz.

  2.GÜN: Sabah erken saatlerde Kavala civarında alacağımız serbest kahvaltı molasının ardından, Selanik’e geçip İzmirimize ikizi kadar benzeyen şehri gezmeye başlıyoruz. Sırasıyla göreceğimiz yerler Atamızın evi, Selanik kalesi ve Beyaz Kule ile birlikte Kordon boyu… Gezimizin sonunda Adriyatik sahilindeki liman kenti İgumenitsa’ya devam ediyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra gemiye biniyor ve gece boyunca Adriatik’i geçip sabah İtalya’nın Bari limanına varıyoruz.

  3.GÜN: Sabah gemide alacağımız serbest kahvaltıdan sonra otobüsümüze binip, Roma’ya gidiyoruz. Roma’ya varışımıza müteakip muza başlıyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında antik Roma kentinde Collesium, Aşıklar çeşmesi, İspanyol Merdivenleri bulunmaktadır. Tabii ünlü Roma dondurmasının da tadına bakmayı unutmuyoruz. Konaklama Roma’da otelimizde.

  4.GÜN: Kahvaltının ardından başkent Roma’nın bir içinde yer alan ama aslında ayrı bir ülke olan 500 Kişilik nüfusuyla Vatilkan’a gidiyoruz. Dünyanın bu en küçük ülkesi, hem Papa’ya hem de Katolik kilisesinin baş katedrali St.Piere’e ev sahipliği yapmaktadır. Vatikan gezimizin ardından yönümüz güzeller güzeli şehir Floransa. Akşam erken saatlerde Floransa’ya varıp rehberimiz eşliğinde Rönesans’ın başkentinde Senyorlar Meydanını, Davut Heykelini, Santa Maria Kilisesini, Uffizi galerilerini-panoramik, Meddici hükümet konağını ve daha bir çok yapıyı fotoğraflayıp  turumuzu yaptıktan sonra otelimize geçip konaklıyoruz.

  5.GÜN: Kahvaltımızın ardından Pisa’ya hareket ediyoruz. Kuleyi yerinde görüp eğriliğini kendimiz test ettikten sonra Monte Carlo’ya doğru yola çıkıyoruz. Genova kenti civarında öğle yemeği  molası için duruyoruz. Akşam saatlerinde Masallar ülkesi Monaco’ya varıyoruz. Yat limanı, Prenses Stephani’nin Kraliyet sarayı ve Kilisesi, göreceğimiz yerler arasında. Tabii ünlü Monte Carlo kumarhanelerinde de şansımızı denemeyi unutmuyoruz. Gezimizin sonunda Nice’ye varıp konaklıyoruz.

  6.GÜN: Sabah iyice dinlendikten sonra, sinema haftasıyla ünlü Cannes’a gidiyoruz önce. Ünlü kırmızı halıda fotoğraflarımızı alıp yat limanını gezdikten sonra İtalya’ya tekrar dönmek üzere yola çıkıyoruz. Yaklaşık 600 km. yol alıp Venedik’e varıp konaklamak üzere, otelimize geçiyoruz… --Duyabiliyorum…Bugünkü programda ne kadar zayıfmış diyenler var.. Merak etmeyin 600 km. içerisinde sürpriz yerler var. Neresi olabilir ?? Bir haritaya bakıp tahmin edin!!

  7.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra yeni Venedik’ten ,eski Venedik’e geçmek üzere Tranketto iskelesine geçip Vaporettolara biniyoruz. Yaklaşık 35 dakika sürecek seyirde büyük kanala bağlı kanallardan geçip 60.000 Abanoz kütüğün üzerine kurulmuş bu şaheser kenti panoramik olarak denizden fotoğraflamak imkanı buluyoruz. Tekneden inmemizle birlikte göreceğimiz yerler arasında, labirent sokaklardan geçerek-aman kaybolmayarak rehberimiz eşliğinde San Marco Katedrali ve kulesi, Tövbeler Köprüsü, Eğri kule, Rialto Köprüsü gibi abide eserler var…Arzu eden misafirlerimiz gondol keyfide sürebilirler.. Venedik merkezdeki turumuzun sonunda ayrıca Avrupa’nın elişi cam ustalarıyla ünlü Murano adasına gitme imkanı vardır. Turumuzun sonunda tekrar, tekneyle başladığımız limana dönüp, otobüsümüze biniyor ve Slovenya’nın başkenti Lubyana’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ardında  ,Alp Dağlarının son yüksek zirvelerinin bulunduğu bu şehirde, Ejderhalar Köprüsü,eski çarşı merkezi lubyana Nehri ve Fransiskean Kilisesi göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin sonunda Hırvatistana’a geçip başkent Zagrep’de konaklıyoruz.

  8.GÜN: Kahvaltımızın ardından yönümüzü Sırbistana’a çevirip başkent Belgrad’a gidiyoruz. Varışımızla tarihi Osmanlı Kalesi, Kale Meydan, Terazi Meydanı, Üniversite kompleksi, çarşı merkezini geziyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizle ünlü Skadaria Caddesinde bulunan eğlence mekanlarından birinde, Balkan gecesine gidip, doyasıya eğlenebiliriz. Konaklama Belgrad’da otelimizde.

  9.GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Bulgaristan’a devam ediyoruz. Ülkemize yaklaşık 750 km. kaldı… Başkent Sofya’da vereceğimiz mola’nın ardından Kapıkule Gümrük Kapısına akşam saatlerinde varıp yurdumuza dönüyoruz. Sabah erken saatlerde de uygun molalarla şehrimize dönüp başka bir turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz…

  TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

  1 –6 Gece 4 Yıldızlı otellerde Oda-kahvaltı konaklama, 1 Gece gemide Adriyatik geçişi sırasında pullman uçak koltuğu

  2 – Lüx otobüslerle ulaşım

  3 – Zorunlu yurtdışı seyahat sigortası

  4 – Türkçe profesyonel rehberlik hizmetleri

  5 – Ülkelerarası ödenen geçiş ücretleri, otopark, otoban v.s. masrafları.

  6 – Tur fiyatı 695 Eu, 2 Kişilik odada konaklayan beher kişi içindir.2 Kişilik odada tek kişi –yalnız-konaklamak isteyenlerden tek kişi farkı oteller tarafından talep edilmektedir ve toplam 195 Eu.’dur.

  TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  1 – Müze ve ören yeri ücretleri.

  2 – Ülkemizin gümrüklerde tahsil ettiği yurtdışı çıkış harcı 15 TL.

  3 – Venedik’te binilecek Vaporetto ücreti gidiş-dönüş 15 Eu.

  4 –Venedik’te gidilecek Murano Adası turu, tekne ücreti gidiş-dönüş 20 Eu.

  5 – Belgrad’da yemekli-müzikli Balkan gecesi 25 Eu.

  6 - Yeşil pasaportu olan misafirlerimizin Schengen vizesi alması gerekmemektedir. Kırmızı pasaportlu misafirlerimizin ise eğer yoksa almaları gerekmektedir. Ayrıca pasaportların seyahat günlerinden itibaren en az 6 ay geçerlilik sürelerinin olmaları gerekmektedir

 • OTOBÜSLE ORTA AVRUPA VE BALKAN

  10 Gün-10 Gece
  En yakın tarih: 27 Ekim / 05 Ka...
  699 €
 • İTALYA VE GUNEY FRANSA

  8 GECE - 9 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  999 €
 • BALKAN

  7 Gece 8 Gün
  En yakın tarih: 2018...
  549 €
 • DUBAİ

  3 GECE - 5 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  0,00 €
 • Rezervasyon