Yurtiçi Turlar

Yurtdışı Turlar

Gemi Turları

Mavi Yolculuk

Oteller

Kara Turları

OTOBÜSLE ORTA AVRUPA VE BALKAN

 • KAÇIRILMAZ FIRSAT!!! ŞOK KAMPANYA!!! 7 Ülke / 6 Başkent ve 4* Otellerde Konaklama
 • SELANİK ,BELGRAD, VİYANA, PRAG, BRATİSLAVA, BUDAPEŞTE,SOFYA
 • Konaklama: 4* Otellerde Konaklama
 • Tur Süresi: 10 Gün-10 Gece
 • Hareket Tarihleri: 27 Ekim / 05 Kasım -10 Kasım / 19 Kasım
 • Hareket Noktaları: Akşam saat 19.45’de Üçkuyular (Opet Benzin İstasyonu Önü) 20.00’de Konak (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 20.15’de Lozan (Fuar Lozan kapısı Önü), 20.35’de Karşıyaka (Anıt, Yunuslar) 20.40’da Bostanlı İskeleden (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatros
 • Ulaşım Şekli: OTOBÜS
 • Kişi Başı:
  699 €
  den başlayan fiyatlarla...
 • OTOBÜSLE ORTA AVRUPA ve BALKAN İNCİLERİ 

     

  '' 7 ÜLKE/ 6 BAŞKENT''

  1 Gece SELANİK (YUNANİSTAN) 1 Gece BELGRAD (SIRBİSTAN), 1 Gece VİYANA (AVUSTURYA) 
  2 Gece PRAG (ÇEK CUMHURİYETİ)  BRATİSLAVA (SLOVAKYA) 2 Gece BUDAPEŞTE (MACARİSTAN)
  1 Gece SOFYA (BULGARİSTAN)

      

  (10 Gün-10 Gece) 21 Nisan 2017 İtibaren HER CUMA HAREKET

      

  TAMAMI 4* OTELLERDE KONAKLAMA

   

  DİKKAT!! FİYATA DAHİL OLANLARA DİKKAT!!!  EKSTRA TUR YOK!!

  (Sabah Kahvaltıları+3  Otelde Akşam Yemeği dahil +Sigorta+Şehirlere Giriş Ücretleri Hepsi Dahil) 

     

  ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI!!!

  ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI HER TARİH İÇİN 46 KİŞİLİK OTOBÜSTE 15 KİŞİ İÇİN GEÇERLİDİR.

  15 KOLTUK SONRASI  ERKEN REZERVASYON SONLANARAK,NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR..

      

      ŞOK FİYAT!  Erken Rezervasyonla 499 €'dan itibaren 

     

   

  1. Gün: Akşam: İZMİR – İPSALA (468 km.)

  Akşam saat 19.45’de Üçkuyular (Opet Benzin İstasyonu Önü) 20.00’de Konak (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 20.15’de Lozan (Fuar Lozan kapısı Önü), 20.35’de Karşıyaka (Anıt, Yunuslar) 20.40’da Bostanlı İskeleden (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) siz değerli konuklarımızı alarak, seyahatimize başlıyoruz. Yolda verilecek uygun molalarla, Ayvalık - Edremit üzerinden, Lâpseki’ye ulaşıyoruz. Feribotla Gelibolu’ya geçerek, erken sabah saatlerinde İpsala Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamlayarak Yunanistan’a geçiyoruz.

   

  2. Gün: İPSALA – KAVALA -SELANİK (345 km.)

  Dedeağaç, Gümülcine, İskeçe güzergâhında ilerleyerek, Kavala’nın kurabiyeleriyle ünlü Nea Karvali kasabasına ulaşıyor, kahvaltı ve kurabiye alışverişi için mola veriyoruz. Kahvaltı molamız sonrasında, Kavala’ya ulaşıyor ve kısa yürüyüş turumuza başlıyoruz. Liman, Su Kemerleri, İbrahim Paşa Camii, 19.yy. Neo Klasik yapıları, İmarethane, Kavalalı Mehmet Ali Paşa Evi ve Heykelini göreceğimiz turumuzu tamamlıyor ve alışveriş ve fotoğraflar için serbest zaman veriyoruz. Kavala turumuzun ardından Selanik yönünde hareket ediyoruz. İki saatlik keyifli bir yolculuğun ardından öğle saatlerinde Selanik’e ulaşıyor ve önce şehir merkezinde, yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından şehir turumuza başlıyoruz. Venizelos Heykeli,  Bedesten, Hamza Bey Camii, Osmanlı dönemi Hükümet Konağı, Aziz Dimitri Kilisesi görülerek, Atatürk’ün Evi’ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin ardından panoramik şehir turumuza devam ediyoruz. Hamidiye Hastanesi, Osmanlı döneminin ilk Jandarma Süvari Okulu, Aristoteles Üniversitesi, Şadırvan, Rotonda, Galerios’un Zafer Takı, Osmanlı Gümrük Binası, Aristoteles Meydanı görülerek, turumuzun sonunda, kentin sembol yapısı olan Beyaz Kulede fotoğraf molası veriyoruz. Tarihi şehrin zengin bölgelerindeki neoklasik konak ve malikâneleri görerek otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Selanik’teki otelimizde. Akşam isteyen misafirlerimiz, rehberimizin tavsiyelerini değerlendirerek arzu edecekleri bir mekanda geleneksel bir TAVERNA eğlencesi yaşayabilirler.

   

  3. Gün: SELANİK – BELGRAD (634 km.)

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, 06.00 - 06.30 civarında otelimizden ayrılıyor, Belgrad yönünde hareket ediyoruz. Yunanistan – Makedonya (FYROM) Sınır Kapısına ulaşıyor ve pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Vardar Nehri vadisi boyunca ilerliyoruz. Makedonya’nın başkenti Üsküp üzerinden, I. Balkan Savaşının en çetin muharebelerinden birinin yaşandığı Kumanova bölgesinden geçerek, Makedonya (FYROM) – Sırbistan Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi yaparak, yolda verilecek uygun yemek ve ihtiyaç molalarıyla, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a ulaşıyoruz. Sırpçada “beyaz şehir” anlamına gelen Belgrad, Pannonian Ovasının Balkanlar ile buluştuğu, Sava ve Tuna Nehirlerinin birleştiği noktada kurulmuş, aynı zamanda adı gibi ferah, aydınlık ve huzurlu olan bir kenttir. Önce kentin Katedrali olan Aziz Sava Kilisesini, Tarihi Meydanlarını, 1999’da NATO Kuvvetlerince yapılan bombardımanın bugün de izlerini taşıyan Askeri Binalarını, Bakanlıklar ve Elçilikler Binalarını, Eski Kraliyet Sarayını, Sırbistan Parlamentosunu, Ulusal Müze ve Tarihi Terazi Çeşmesini göreceğimiz panoramik turumuzu yapıyoruz. Ardından yürüyüş turumuza başlıyor ve eski kentin Tuna ve Sava Nehirlerinin birleşme noktasına hâkim olarak kurulmuş kalesini ziyaret ediyoruz. Leopold ve Zindan Kapılarını, Tuna Nehri ve Sava Nehirlerinin buluştuğu noktayı, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesini, Damat Ali Paşa Türbesini, Askeri Açık Hava Müzesini ve Fransa’ya Şükran Anıtını göreceğimiz yürüyüş turumuzun sonunda Belgrad’ın “İstiklal Caddesi” tadındaki Mihailova Caddesinde serbest zaman veriyoruz. Programımızı tamamlayarak, otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Belgrad’daki otelimizde.

   

  4. Gün: BELGRAD - VİYANA (611 km.)

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, 07.30’da otelimizden ayrılıyor, Viyana yönünde hareket ediyoruz. Sırbistan topraklarında özerk bir bölge olan Voyvodina’nın merkezi şehri olan Novi Sad üzerinden Sırbistan-Macaristan Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Avrupa Birliğinin Schengen Bölgesine girmek üzere pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, Orta Avrupa coğrafyasında, Macaristan topraklarında, verimli Pannonian Ovasını kat ederek ilerliyoruz. Zigetvar ve Budapeşte üzerinden devam ederek, Macaristan’dan ayrılıyor ve Avusturya’ya geçiyoruz. Yolda verilecek uygun yemek ve ihtiyaç molalarıyla, Avrupa’nın en aristokrat şehri ve Habsburg Hanedanlığının 640 yıllık iktidarına sahne olmuş, dev bir imparatorluğun merkezi olan Viyana’ya ulaşıyoruz. Önce 1744-1749 yılları arasında İmparatoriçe Maria Theresia tarafından tamamlanan ve Habsburg Hanedanı'nın yazlık sarayı olan Schönbrunn Sarayı bahçelerini ziyaret ediyoruz. Ardından müzik, mimarlık, resim ve heykelin kalbi olan, Dünya Savaşlarının zorlu günlerine zarafetinden bir şey kaybetmeyerek direnen ve Gotik, Rönesans, Barok, Rokoko, Neo-Klasik ve Art Nouveau sanat akımlarının benzersiz bir sentezini sunan, uzun bulvarlarıyla adeta bir açık hava müzesi olan şehirde  panoramik bir tur yapıyoruz. Turumuz sırasında Atatürk’ün de kaldığı Bristol Hotel,  Devlet Opera Binası, Maria Theresia Meydanı, Sanat Tarihi Müzesi, Doğa tarihi Müzesi, Parlamento, Belediye Sarayı (Rathaus) ve Viyana Üniversitesine ait muhteşem yapılar, Hoffburg ve Belvedere Sarayları göreceğimiz yerler arasındadır... Panoramik turumuzun ardından şehir merkezinde alışveriş ve akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz.  Akşam arzu eden konuklarımız, rehberimizden alacakları yönlendirmelerle, dünyaca meşhur ve her yıl milyonlarca turisti Viyana’ya çeken Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden birine katılabilirler… Geceleme Viyana’daki otelimizde.

   

  5. Gün: VİYANA – PRAG (341 km.)

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, 08.00’de otelimizden ayrılıyor, Prag yönünde hareket ediyoruz. Kısa sürede Avusturya’dan ayrılarak Çek Cumhuriyeti topraklarına giriyoruz. Çek Cumhuriyetinin başkent Prag’tan sonra ikinci büyük kenti olan Brno üzerinden ilerliyor, yolda verilecek uygun yemek ve ihtiyaç molalarıyla, öğleden hemen sonra "Altın Şehir", "Doksanların Sol Bankası", "Masal Şehri", "Şehirlerin Anası" ve "Avrupa'nın Kalbi" gibi isimlerle anılan Prag’a varıyoruz. Kentin en tarihi noktası olan Prag Kalesinde aracımızdan inerek, “Prag Şaheserleri” yürüyüş turumuza başlıyoruz. Eski Krallık Sarayı, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Başpiskoposluğunun merkezi ve şehrin katedrali olan, 1344 yılında yapımına başlanan ve inşası altı yüz yıl süren, pek çok kral ve kraliçenin taç giyme törenine ev sahipliği yapan St. Vitus Kilisesini görerek turumuza devam ediyoruz.  Simyacılar Sokağı, St. George Kilisesi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir bölgesinde Kral Alışveriş Caddesi, Johannes Kepler’in Evi, St. Nicolas Kilisesi, Jan Hus Heykeli, sosyalizmin 1948’de ilan edildiği Kinsky Sarayı, Josefov Mahallesi, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari ile şovlar gerçekleştirilen tarihi Astronomik Saat Kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Yürüyüş turumuzu takiben, bugün modern çarşısının bulunduğu eski kent merkezinde alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Çek Cumhuriyetinin en gözde ürünlerinden olan göz alıcı Granat ve Bohemya Kristalleri özellikle ilginizi çekecektir. Programımızı tamamlayarak, isteyenlerle muhteşem bir tekne turu öncesinde dinlenmek üzere otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Prag’daki otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek açık büfe yemekli, limitli içkili, müzikli Vltava Nehri Tekne Turu’na katılıyoruz.

   

  6. Gün: PRAG – KARLOVY VARY – PRAG (250 km.)

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından, 08.30’da otelimizden hareketle  Karlovy Vary Turuna çıkıyoruz. 17. ve 18. yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın, Mozart’ın, Goethe’nin, Beethoven’in, Puşkin`in evlerini görüyor ve 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret ediyoruz. Kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkânına sahip oluyoruz. Kenti adım adım tanıyacağımız turumuzda gezinti için serbest zaman veriyoruz. Karlovy Vary’den akşamüstü saatlerinde Prag’a dönüyor ve arzu eden misafirlerimizi gezinti, alışveriş için kent merkezinde bırakarak, unutulmaz bir Ortaçağ Gecesi yaşamak için dinlenmek üzere otelimize gidiyoruz. Geceleme Prag’daki otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Yemekli, Limitli İçkili, Show Programlı muhteşem Ortaçağ Gecesine katılıyoruz.

   

  7. Gün: PRAG – BRATİSLAVA-BUDAPEŞTE (530 km.)

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, 08.00’de otelimizden ayrılıyor, Budapeşte yönünde hareket ediyoruz. Yolda verilecek uygun molalarla, Çek Cumhuriyetinden ayrılarak, öğle saatlerinde kişi başına düşen 35.000 € milli geliriyle Avrupa’nın en zengin şehirlerinden olan Slovakya’nın başkenti Bratislava’ya ulaşıyoruz. Tuna kıyısında aracımızdan inerek, eski kent bölgesinde yürüyüş turu yapıyoruz. 1529’da I. Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri taşıyan kentte, Bratislava Kalesi, Parlamento, St. Martin Katedrali, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresia’ya ilk konserini verdiği tarihi bina, Grassalkovich Sarayı, Slovak Devlet Tiyatro Binası gibi önemli yapıları görerek, yürüyüş turumuzu tamamlıyor ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Bratislava’dan Budapeşte yönünde hareket ediyor ve kısa süre içinde Slovakya’dan ayrılarak, Macaristan’a giriyoruz. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hâkimiyetinde kalan, dolayısıyla Osmanlı izlerini sıkça görebileceğimiz ve 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile ortaya çıkan ve ülkenin Başkenti olan Budapeşte’ye ulaşıyoruz. Önce kentin 235 metre yükseklikli ve tarihi bir tepesi olan Gellert Tepesine çıkıyoruz. Şehri ilgili anlatımlar eşliğinde panoramik olarak izleyip, fotoğraflamamızı takiben, panoramik olarak yapacağımız şehir turumuza başlıyoruz. Kentin ortasından geçen Tuna Nehri üzerindeki Tarihi Köprüleri, Opera Binasını, Kraliyet Sarayını, kentin sembol yapısı olan ve mimarlık şaheseri Parlamento Binasını, şehri süsleyen tarihi meydan ve bulvarları ve birçok heykeli görerek, Kahramanlar Meydanına ulaşıyoruz. Macaristan’ın bininci yılı anısına 1896 yılında yapılmaya başlanan bu tarihi meydanda Milenyum Anıtı ve Macar kahramanlarına ait heykelleri ilgili anlatımlar eşliğinde görmemizi takiben, gece turumuz öncesinde dinlenmek üzere otelimize gidiyoruz. Geceleme Budapeşte’deki otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Budapeşte Kalesi ve Tuna Nehri Tekne Turu’na katılıyoruz.

   

  8. Gün: BUDAPEŞTE – ESTERGON – VİŞEGRAD – SZENTENDRE – BUDAPEŞTE (140 km.)

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından, 08.30’da otelimizden hareket ederek,  Estergon Kalesi, Vişegrad, Szentendre Turuna çıkıyoruz.  Türk tarihi açısından da çok önemli turumuzda ilk durağımız marşlara ve şiirlere konu olmuş Estergon Kalesi’dir. İlk olarak 1543 tarihinde Kanuni Sultan Süleyman komutasındaki Osmanlı ordusu tarafından zapt edilen Estergon Kalesini ve sonra üzerine inşa edilen ve Macaristan’ın en büyük Katedrali olan Esztergom Bazilikasını ziyaret ediyoruz. Tuna boyunda, akıncıların dörtnala at sürdükleri yoldan, Tuna’nın en güzel manzaralarından birini izleyeceğimiz Vişegrad Kalesine doğru hareket ediyoruz. Antik dönemde doğudan ilerleyen orduları durdurmak amacıyla inşa edilmiş askeri bir garnizon yerleşimi olan ve daha sonra buraya yerleşen Slavların "Yüksek Şehir" anlamına gelen Vişegrad adını verdiği kasabada, kentin tarihi dokusuna uygun restaurant’ta, extra öğle yemeği için mola veriyoruz. Ardından, Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkânına sahip olacağımız Szentendre Artistler Köyüne gidiyor ve köyün tanıtımını takiben alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında, Szentendre’den ayrılıyor, Budapeşte şehir merkezine gidiyor ve kentin en ünlü ve yaşayan caddesi olan Vasil Caddesinde alışveriş için yine bir serbest zamanımız var… Ardından, isteyen konuklarımızla, çok keyifli geçecek bir Macar – Çigan Gecesi için dinlenmek üzere otelimize gidiyoruz. Geceleme Budapeşte’deki otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek yemekli ve limitsiz içkili Macar-Çigan Gecesi Turu’na katılıyoruz.

   

  9. Gün: BUDAPEŞTE - SOFYA (787 km.)

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, 07.30’da otelimizden ayrılıyor, Sofya yönünde hareket ediyoruz. Zigetvar üzerinden Macaristan – Sırbistan Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben, Avrupa Birliğinin Schengen Bölgesinden çıkıyor ve Sırbistan’a giriyoruz. Aynı zamanda Orta Avrupa’yı da arkamızda bırakarak, Balkan topraklarında ilerliyoruz. Yolda verilecek uygun yemek ve ihtiyaç molalarıyla Novi Sad, Belgrad ve Niş üzerinden Sırbistan – Bulgaristan Sınır Kapısına varıyoruz. Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben, Balkan coğrafyasının en karakteristik ülkelerinden biri olan Bulgaristan’a giriyor ve Haçlı Seferlerinin güzergâhı olan, Bizans’ın “Ordu Yolu” ve Osmanlıların Avrupa topraklarındaki fütuhat sürecinde “Sağ Kol” olarak tanımladığı hattı izleyerek akşam geç saatlerde ülkenin başkenti Sofya’ya ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Sofya’daki otelimizde.

   

  10. Gün: SOFYA – İZMİR (870 km.)

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, 08.30’da otelimizden ayrılıyoruz. Panoramik olarak kenti tanımamızı takiben, şehir merkezinde Aleksander Nevski Meydanına ulaşıyoruz. Balkanların en büyüğü olan Aleksander Nevski Katedralini ziyaret ediyoruz. İsimsiz Asker Anıtını ve şehre adını veren Ayasofya Kilisesini görerek, yürüyüş turumuza başlıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün Yeniçeri kıyafetiyle katıldığı balonun düzenlendiği Orduevini, Rus Kilisesini, ülkenin başkentinde bulunan Parlamento ve Elçilikler gibi resmi binalarını, bugün Arkeoloji Müzesi olarak faaliyet gösteren Mahmut Paşa Camii ve Roma dönemi Serdica kentinin kalıntılarını ilgili anlatımlar eşliğinde görerek şehrin merkezi meydanı olan Nezavisimost (Bağımsızlık) Meydanına ulaşıyoruz. Sveta Petka Kilisesini, Banyabaşı Camii, Avrupa’nın üçüncü büyüğü olan Sofya Sinagogunu, Sveta Sofya Anıtını, Sveta Nedelya Kilisesini, Aziz George Kilisesini (Rotonda), görerek turumuzu tamamlıyor ve kentin “İstiklal Caddesi’ne” benzer modern mağazaları ve kafeleriyle ünlü Vitoşka Caddesinde gezinti ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sofya’dan ayrılıyor ve yolda verilecek uygun ihtiyaç ve yemek molalarıyla Filibe (Plovdiv) üzerinden, Kapıkule Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi ve Free Shop alışverişlerimizi tamamlayarak, Edirne Keşan, Gelibolu ve Lâpseki üzerinden, sınırdaki yoğunluğa bağlı olarak, gece yarısından sonra İzmir’e ulaşıyoruz.

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk  
  27.10.2017 799.00 €
  699.00 €
  849.00 €
  749.00 €
  999.00 €
  899.00 €
  3 - 12 Yaş 569.00 €  

  FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER:

  • Lüks otobüs ile ulaşım ve programdaki tüm turlar
  • 4* Otellerde 8 Gece Otel Konaklaması 
  • Otellerde 8 Sabah Kahvaltıları 
  • 3 Otelde Akşam Yemeği dahil (Selanik-Belgrad-Sofya’da)
  • Otobüsteki Sıcak ve Soğuk ikramlar
  • Gümrük vergileri
  • Tüm şehir giriş Ücretleri 
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti
  • Zorunlu Seyahat Güvence Paketi Sigortası

    

  FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:

  • Vize Ücreti ve Servis Ücreti ( 120 Euro) Yeşil Pasaporta vize yoktur
  • Yurtdışı çıkış harcı bedeli- 15 TL ( Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılır ya da havalimanında ödenir.)
  • Öğle Yemekleri ve 5 Akşam Yemeği
  • Müze ve Ören yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
  • İsteğe bağlı Tekne Turları ve Gece Eğlenceleri
  • Her türlü otel ekstraları ve Yerel Restaurantta alınan  tüm içecekler
  • 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır. 

     
     

  İsteğe Bağlı Vltava Nehri Tekne Programı (45 €): Arzu eden misafirlerimizle, ekstra olarak düzenlenecek açık büfe yemekli, limitli içkili, canlı müzikli Vltava Nehri Tekne Turu için otelimizden hareket ediyoruz. Bu turumuzda Prag’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde yapacağımız açık büfe yemekli, canlı müzikli, Prag’ın romantik gece aydınlatmalarıyla sunduğu muhteşem görüntüleri izliyor ve Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanallardan geçerken teknemizin havuzlar içerisinde yükseltme ve alçaltmalarını deneyimliyoruz.
  Özellikle tarihi Charles Köprüsünün altında iken dilek tutmayı unutmayınız. Prag’da olduğunuzu gerçek anlamda hissetmenizi sağlayacak olan bu turumuza katılmanızı özellikle tavsiye ederiz. 
  Alman, Macar, Polonya mutfağının yoğun etkisi altındaki Çek mutfağı et ağırlıklı (Dana-Kuzu-Tavuk) yemeklerden oluşmaktadır. Düzenlediğimiz yemekli programlarda Türk damak tadına uygun yemekler seçilmektedir. Bira ise Çek Cumhuriyetinde favori içkiyi oluşturur. Ünlü Çek biralarını tatmadan Prag’dan ayrılmak büyük bir eksiklik olacaktır. Dünyaca ünlü Budweiser biralarının da ana vatanı Çek Cumhuriyetidir. Turumuzu takiben otelimize dönüyoruz.

  İsteğe Bağlı Ortaçağ Gecesi Programı (55 €): Arzu eden misafirlerimizle, ekstra olarak düzenlenecek Yemekli, Limitli İçkili, Show Programlı muhteşem Ortaçağ Gecesi Turu için Avrupa’nın ve Prag’ın 600 yıllık en tarihi Restoranına gitmek üzere otelimizden hareket ediyoruz. Hem yemeğimizin hem de zengin görsel şovların tadını çıkaracağımız bu sürprizli gecede Dansçı Esir Kızlar masanızda size eşlik edebilir, Ateş Dansçıları, Dilenciler, Korsanlar yanınızdan geçebilir ve sizler de bu masalsı ortaçağ atmosferinde kaybolabilirsiniz. Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuzu takiben otelimize dönüyoruz.

  İsteğe Bağlı Budapeşte Kalesi ve Tuna Nehri Tekne Programı (30 €): Arzu eden misafirlerimizle, ekstra olarak düzenlenecek Budapeşte Kalesi ve Tuna Nehri Tekne Turu için otelimizden hareket ediyoruz. Avrupa’nın en güzel nehir turlarının başında gösterilen ve şehrin en modern teknesi ile muhteşem gece manzaraları eşliğinde, anlatım ve içki servisiyle gerçekleştirilecek olan Tuna Nehri Tekne Turumuzu yapıyoruz. Turumuzu takiben Budapeşte Kalesine gidiyor ve kentin mimari harikalarından olan tarihi Matthias Kilisesini ve Balıkçı Burçlarını ziyaret ediyoruz. Buda Kalesinden Avrupa’nın en iyi aydınlatılan şehri unvanına sahip Budapeşte’nin harika gece görüntüsünün tadını çıkarmamızın ardından, otelimize dönüyoruz. Geceleme Budapeşte’deki otelimizde.

  İsteğe Bağlı Macar – Çigan Gecesi Programı (45 €): Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek yemekli ve limitsiz içkili Macar-Çigan Gecesi Turu için otelimizden hareket ediyoruz. Gece ışıklandırmasıyla ünlü Budapeşte’nin sunduğu harika manzaralar eşliğinde şehrin, gerek mimarisi, gerekse dekorasyonu ile en otantik restoranlarından birinde meşhur Macar Gipsy Orkestrasının müzikleri ve limitsiz içki eşliğinde, Macar mutfağının geleneksel tatlarından oluşan yemeğimizin ve geleneksel kıyafetlerle yapılacak Macar danslarının tadını çıkarıyoruz. Turumuzun “Gala Gecesi” niteliğindeki bu keyifli gece sonrasında, otelimize dönüyoruz.

  NOT : 
  Ekstra belirlenen, Orta Avrupa’nın en çok talep gören 4 adet eğlence ve kültür programı için, tamamını Acentamızdan kayıt anında almanız durumunda, Toplam: 175 € yerine 150 € İNDİRİM avantajına sahip olacaksınız. 

     

 • OTOBÜSLE ORTA AVRUPA VE BALKAN

  10 Gün-10 Gece
  En yakın tarih: 27 Ekim / 05 Ka...
  699 €
 • İTALYA VE GUNEY FRANSA

  8 GECE - 9 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  999 €
 • BALKAN

  7 Gece 8 Gün
  En yakın tarih: 2018...
  549 €
 • DUBAİ

  3 GECE - 5 GÜN
  En yakın tarih: 2017...
  0,00 €
 • Rezervasyon