Karadeniz Turları

Doya Doya Karadeniz ve Yaylalar Turu

 • Siz doya doya gezin diye, Kaliteli otellerde ekonomik konaklama fırsatlarını ayağınıza kadar getiriyoruz. Kayabaşı ve Limonsuyu yaylalarında yöresel konaklamalarımız ve eğlenceli sohbetlerimizin olduğu bu turumuza davetliniz.
 • SAMSUN - ORDU - GİRESUN - TRABZON - UZUNGÖL - LİMONSUYU - RİZE - AYDER - HOPA - BORÇKA - KARAGÖL - AMASYA - ÇORUM
 • Konaklama: 5 Gece Konaklamalı
 • Tur Süresi: 6 Gece 6 Gün
 • Hareket Tarihleri: 29 - 05 Temmuz 13 - 19 Temmuz 27 - 02 Ağustos 10 - 16 Ağustos 24 - 30 Ağustos
 • Hareket Noktaları: 📍Hareket Noktaları Fahrettin Altay Meydan Fahrettin Altay (Kamil Koç) önü Üçyol meydan (Kamil Koç) önü Bornova Ege Üniversitesi Hastane önü Karşıyaka Anıt meydanı
 • Ulaşım Şekli: Otobüslü
 • Kişi Başı:
  2999 TL
  den başlayan fiyatlarla...
 •  

  Yayla Konaklamalı

   

  DOĞU KARADENİZ TURU

  SAMSUN – ORDU – GİRESUN – TRABZON – UZUNGÖL – LİMONSUYU – RİZE – AYDER HOPA – BORÇKA KARAGÖL –AMASYA – ÇORUM  

  6 GECE - 6 GÜN

   

   

  1. TUR 06 – 05.07( HAZİRAN SONU )
  2. TUR 07 – 19.07( KURBAN BAYRAM SONU )
  3. TUR 07-02,08( TEMMUZ SONU )
  4. TUR 08 – 16.08( AĞUSTOS AYI )
  5. TUR 08 – 30.08 ( ZAFER BAYRAMI ANITKABİR ÖZEL )

   

  GÖRMEYEN KALMASIN DİYORUZZZ...   

  DOLU DOLU KARADENİZ TURU İLE SİZLERLEYİZ...

  HAYAL EDEMEYECEĞİNİZ GÜZELLİK ..

  ASLA UNUTAMAYACAĞINIZ KARADENİZ TURU..

  YEŞİLİN HER TONUNU, DOĞANIN GÜZELLİĞİNİ GÖRMEYE GİDİYORUZ...

   

  1.GÜN: SAMSUN –TERME- FATSA-ÜNYE –ORDU –GİRESUN

   Sabah saatlerinde SUNGURLU’ya ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı (ekstra) olarak aldıktan sonra Samsun’da gezimize başlıyoruz.   Karadeniz ile özdeşleşmiş Amazon kadınları için yapılan Amazon Parkını geziyoruz. Arzu eden misafirlerimiz   ile  teleferiğe binerek Amisos Tepesine  çıkıp Samsun şehrini tepeden  seyrediyoruz.Atamızın Samsun’a çıkışının simgesi olan Samsun Atatürk Anıtı önünde geleneksel  toplu fotoğraf çekimimizi yapıyoruz. Kurtuluş Mücadelemizin en önemli mihenk taşı olan Bandırma Vapuru’nu  gezerek   öğle yemeği (ekstra) için pidesi ile meşhur TermeUlusoy Tesisine hareket ediyoruz. Terme Çayının kenarında kahvelerimizi (ekstra)  içtikten sonra Fatsa – Ünye üzerinden Ordu’ya hareket ediyoruz. Orduya ulaştığımızda meşhur BOZTEPE ye çıkıp eşsiz manzara keyfiyle huzur bularak günümüzü tamamlıyor ve Giresuna doğru yola çıkıyoruz  Konaklama  ve akşam yemeği  Otelimiz de. (www.hebomarina.com)- (www.gaffarotel.com) – ( www.balotel.com )

   

  2.GÜN: AKÇABAT – TRABZON – UZUNGÖL – LİMONSUYU YAYLASI      

  Oteldeki sabah kahvaltısının ardından Kent merkezinde bulunan Batı parka uğruyoruz burada amazon heykelini görüp amazon savaşçıları hakkında bilgi alıyoruz.Serbest zamanın ardından bir sonraki ulaşım noktamız Akçaabat. Burada vereceğimiz öğle yemeği (ekstra) molasının ardından Trabzon’a hareket ediyoruz. Trabzon da ilk olarak muhteşem Atatürk Köşkü’nü ziyaret ediyoruz Ardından Telkari sanatı hakkında bilgi almak ve gümüş alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Sürmene merkezde bulunan dünyaca ünlü Sürmene bıçaklarını alımı için duruyoruz. Turumuza bölgede bulunan İki Çay çay fabrikasıyla devam ediyoruz., Çay üretimi hakkında bilgi alıp, çaylarımızı yudumluyoruz. Çay alışverişinin ardından gezimize Trabzon un ünlü ilçesi Of üzerinden Uzungöl’e ulaşarak devam ediyoruz. Uzungöl’ün kıyısında vereceğimiz serbest zamanda göl çevresinde yürüyüş yapıp, Uzungöl’ ün muhteşem manzarasını fotoğraflıyoruz. Daha sonra bizi bekleyen minibüslerle Limonsuyu Yaylasına çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde..(www.hotelkardelen.net)

   

   

   

  3.GÜN: HOPA- BORÇKA – KARAGÖL – AYDER YAYLASI - ÇAMLIHEMŞİN

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Artvin'in ilçesi Borçka'ya hareket ediyoruz. Minibüslere binip Dünya'daki en hızlı akan nehirlerden biri olan Çoruh Nehri'ni görerek harika manzaralar eşliğinde Karadeniz'deki en güzel tabiat göllerden biri olan, ağaçların renklerinin göle yansıdığı doğa harikası Karagöl'e çıkıyoruz. Göl etrafında yürüyüş yapıp hatıra fotoğrafı çekildikten sonra muhteşem manzaralara tanıklık edeceğimiz bir yolculuk ile ayderyayalsına doğru yolculuğumuza başlıyoruz , Türkiyenin en ünlü yaylalarından Ayder yaylasına çıkıyoruz. Burada Gelin Tülü şelalesini fotoğraflıyoruz Ayder Yaylasındaki serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otelimize doğru devam ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. (www.pugariotel.com)

   

  4.GÜN ZİLKALE- POLAVİT ŞELALESİ – FIRTINA DERESİ – KAYABAŞI YAYLASI

   Otelimizdeki sabah kahvaltısının ardından  sonra kendisi küçük ama namı büyük Çamlıhemşin'den minibüslerle dileyen misafirlerimizle yeşilin en iyi tonlarını göreceğiniz, bulutların üzerinde muhteşem vakit geçirebileceğiniz Çat Vadisi, Zilkale ve Palovit Şelalesi için konaklar mahallesindeki Taş Mektebi görüp ismini Sevdaluk Dizisiyle hatırlayacağınız Şenyuva Köyüne doğru gezimiz devam edecek. Geziye katılmak istemeyen misafirlerimiz Fırtına Deresi kenarında vakit geçirebilirler. Çat Vadisi, Zilkale, Palovit Turumuz da bölgedeki en eski Taş Kemer Köprü olan Şenyuva Köprüsünde hatıra fotoğrafı çekildikten sonra adeta bir kartal yuvasını andıran eski tarihi ipek yolu güzergahının güvenliğini sağlayan Çat Vadisi'nde ağaçların arasında yükselen Zilkale'ye varıyoruz.  Ardından bölgedeki debisi en yüksek şelalelerinden biri olan Palovit Şelalesi'ne geldiğimiz de yukarıdan düşen su kütlelerinin görüntüsü ve yarattığı serinlik ile adeta büyüleceksiniz. Fırtına deresine dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Öğle yemeğimizi Fırtına Deresi kenarında yöresel yemekler ile alıp dilerseniz Zipline yapabilirsiniz.  Burada verilen serbest zamanın ardından Rize yöresine özgü ünlü Rize bezlerinin üretimini izleyerek alışverişimizi yapıyoruz. Ardından Rize den ayrılarak yolda alacağımız öğle yemeğin ardından ( extra )  Trabzona hareket ediyoruz. Akçaabat Düzköyden minibüslerle (ekstra) Kayabaşına çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(www.kayabasiyaylakent.com)

   

  5.GÜN: GİRESUN – ORDU – SAMSUN – ÇORUM

   Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, yolumuzu üzerindeki yöresel yiyecekler alabileceğimiz dükkanda mola veriyor ve dönüş yoluna doğru harekete geçiyoruz. Giresun , Ordu , Samsun üzerinden Amasya ya varıyoruz. İlk durağımız aşkları dillere destan olmuş Ferhat ile Şirinin müzesini geziyoruz. Burada bulunan su kanallarını fotoğraflıyoruz.Yeşil Irmağın ortasından geçtiği Amasya da sırasıyla Şehzadeler Müzesi, Şehzadeler Parkı, İkinci Beyazıt Külliyesini geziyoruz. Kral Mezarlarını, Yeşil Irmak kıyısındaki yalı boyu konaklarını panoramik olarak görüp fotoğraflarımızı çekiyoruz.Serbest zamanın ardında Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (ALMİRA Otel Çorum)

   

  6.ÇORUM – ANKARA – AFYON – UŞAK – İZMİR

   Otelimizdeki sabah kahvaltısının ardından, Çorumun meşhur leblebisinden tadıp Ankaraya doğru yola çıkıyor ve ANIKABİR İ ziyaret ediyoruz Ankara üzerinden Polatlı daki tandırı ile ünlü restoranımıza varıyoruz. Öğle yemeğinin (ekstra) ardından uygun yerlerde molalar vererek Afyon, Uşak, Kula üzeri geç saatlerde İzmir e varıyoruz. Bir sonraki turlarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

   

  ÜCRETE DAHİL OLANLAR                                        ÜCRERTE DAHİL OLMAYANLAR

  • 5 Gece Otel Konaklama                                - İlk Günkü Sabah Kahvaltısı
  • (5 gece yarım pansiyon)                              - Öğle Yemekleri
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti                    - Alkollü Alkolsüz İçecekler
  • Lüks Otobüslerle Ulaşım                              - Yayla Minibüs Ücretleri
  • Araç İçi İkramlar                                         - Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Seyahat Sigorta Paketi                                - Milli Park Giriş Ücretleri              

                      

  MÜNİBÜS ÜCRETLERİ

  • Limonsuyu Yaylası ………,-TL (zorunlu)
  • AyderZilkalePalovit Şelalesi ………….,-TL
  • Borçka Karagöl …………….-TL
  • Kayabaşı Yaylası (zorunlu) ………………,-TL

  KİŞİ BAŞI 2999 ₺

   

  İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYAT ; 2999 TL

  0 - 6 YAŞ KİŞİ BAŞI FİYATI ; 1999 TL

  06 - 12 YAŞ ARASI KİŞİ BAŞI FİYAT ; 2399 TL

   

  FİYATLARIMIZDA MAXİMUM KARTLARA ÖZEL 12 AYA VARAN TAKSİTLERİMİZ MEVCUTTUR. 

  TAKSİTLİ FİYATLARIMIZ ;

  3 TAKSİT :  1039,33 x 3 = 3117,99

  6 TAKSİT : 542,5 x 6 = 3255,00 TL 

  9 TAKSİT : 368,33 x 9 = 3314,97 TL

  12 TAKSİT : 285,00 x 12 = 3420,00 TL

  Taksitlerimizde vade farkı ödemek istemeyen misafirlerimiz dilerlerse tek çekim ödeme yaparak, çalışmakta oldukları bankadan vade farksız taksitlendirme işlemi yapabilirler.

   

  Tüm programlarımızda tek fiyat çalışmaktayız. Gezmeyen, Görmeyen kalmasın diye her tarihte tek fiyat uygulamaktayız. Detaylı bilgi için 0.541 404 02 47 Numaralı telefon ile iletişime geçiniz.

  Benzer Turlar

 • Doya Doya Karadeniz ve Yaylalar Turu

  6 Gece 6 Gün
  En yakın tarih: 29 - 05 Temmuz ...
  2999 TL
 • Rezervasyon